loading

HAKKIMIZDA

Sawinmak Pvc Doğrama Makinaları 1996 yılında Bursa’da kurulmuştur. Marangoz makinaları ve özel makine imalatı ile başlayıp 2002 yılında PVC makinaları imalatı ile devam eden firmamız, 2012’de Özhür Ağaç İşleme Makinalarını da bünyesine katarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürün geliştirebilen ve fiyat üstünlükleri olan firmamız 5000 m2 kapalı 3000 m2 açık alanda 35 kişilik uzman ekibiyle PVC işleme makinaları alanında faaliyet göstermektedir.

Sawinmak Makine Sanayi mevcut pvc doğrama makinaları ve teknolojik imkanlarla yüksek performans ve maksimum kalite ile üretip bu ürünleri ekonomik fiyatlarla pazara sunmaktadır.

Sawinmak Makine Sanayi iç piyasanın dışında Ukrayna, Rusya,Romanya ,Kazakistan ,Iran ,Irak ,Bosnahersek ,Tanzanya ,Brezilya ,Hindistan ,Cezayir ,İspanya ,Arjantin ,Şili ,Azerbaycan ve Tacikistan pazarlarında faaliyetini başarıyla sürdürmektedir.

Misyon : PVC ve Alüminyum sektöründeki bütün müşterilerimizin hem pazar potansiyeli hem de üretim olanaklarını ihtiyaca uygun şekilde geliştirmek ve dünyanın her bölgesinde kalıcı bir marka olmasını sağlamak.

Vizyon : Her zamana ve ihtiyaca uygun üretim tekniklerini , imkanlarını kullanarak firmamız çevresindeki bütün oyuncuların memnuniyetini sağlamak