PVC MAKİNALARI BURSA

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürün geliştirebilen ve fiyat üstünlükleri olan firmamız 5000 m2 kapalı 3000 m2 açık alanda 35 kişilik uzman ekibiyle PVC makinaları alanında faaliyet göstermektedir.

Sawinmak Makine Sanayi mevcut PVC makinalar ve teknolojik imkanlarla yüksek performans ve maksimum kalite ile üretip bu ürünleri ekonomik fiyatlarla pazara sunmaktadır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ ve İLKELERİMİZ

•    Müşterileri ve çalışanlarımızla geliştirdiğimiz her diyalog ve ilişkide dürüstlük, samimiyet nezaket ve doğruluk esastır.
•    Güvenilir olma güvenilir bir ticaretin de karşılıklı güvencesidir. Bu zeminde ilerlemeyen hiçbir ticari ilişki uzun soluklu olmaz. Aynı şey çalışma ekibimiz içinde geçerlidir.  Güvene dayalı her ilişki küreselleşen dünyada giderek erozyona uğrayan toplumsal değerlerinde korunmasına yönelik olup aynı zamanda yaşamın güzelleşmesine hizmet eden önemli bir değerdir. 
•    Modern çağın ihtiyaçlarını karşılamak yenilikçi ve vizyoner olmak aynı zamanda sürdürülebilir bir ticaretinde alt yapısını oluşturur. Gelişen her teknoloji talebin yeni bir sürece evirilmesinin de habercisidir. Her yeniliği satışta ve üretimde öncelikli kılmak müşterilerimizi tercihlerini belirlerken yardımcı olmak ahlaki ve vicdani bir sorumluluktur. 
Buna uygun davranır ve satış planlamamızı bu doğrultuda gerçekleştiririz.
•    Özellikle faaliyet yürüttüğümüz PVC sektöründe yapmakta olduğumuz PVC işleme, PVC doğrama ve PVC kesim makinalarında uluslararası standartlara uygunluğu temel alır  sürekli kalite olgusunu üretim anlayışımızın merkezine yerleştirerek, hem firmamızın hem de ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamayı bir görev ve sorumluluk atfederiz.